lIDÉ V KOCOURKOVĚ

Svět v KOCOURKOVĚ na ranči pod břízami tvoří směsice zvířátek a lidí. Snažíme se, aby naše životy plynuly ve vzájemné shodě a pohodě.
V KOCOURKOVĚ zcela jistě potkáte:
 
- usměvavou Anetu, která vám připraví koně a doprovodí vás na vašich koňských toulkách po okolí. V roce 2015 se Aneta zúčastnila kurzu Cvičitele jezdectví, aby vás dokázala správně provázet jezdeckým výcvikem.
Any je majitelka a jezdkyně kobylky Sajen a jinak je to rozevlátá, upovídaná a stále dobře naladěná tygřice. Na koni jezdí od svých 8mi let a ve volném čase ráda spí :), čte a maluje. Od jara 2018 ji všude doprovází malá Barborka, naše nejmenší jezdkyně :).
 
 
 
- moc šikovnou a velmi, velmi upovídanou Kačku :) Kačka u nás s ježděním začínala ještě v Jičíně jako úplně malá a koně jí stále drží :). Postupem času se toho hodně naučila a nejezdí jen u nás, byla také členkou JK Nicol ve Frýdlantu. Nyní se už v Kocourkově setkáváte s Kačkou coby jezdeckou instruktorkou. Pomůže vám připravit koně, ochotně vám poradí a doprovodí vás na vyjížďku i jezdeckou hodinu. Kačka často jezdí jako vodicí jezdec a pomáhá nám opravovat a přiježďovat naše čtyřnožce, kteří mají občas podivné nápady. Kačka studuje na gymnáziu, má velmi šikovné ruce a velkou fantazii a umí vyrábět krásné věci. Také moc dobře peče, mňam :). 
 
- okouzlující zlatovlásku Lucku - Lucka byla v Kocourkově od samého začátku a zcela propadla kouzlu krásných kukadel uličníka Oliho, se kterým často vyrážela na vyjížďky okolní krajinou. Lucka a Oli byli nerozlučnou dvojicí :). Teď už Lucku potkáte v Kocourkově jen sporadicky, protože se nám zaláskovala a za svou láskou odešla na náš spřátelený statek na Babí. Lucka ale zůstává koním věrná - nejenže u nich teď pracuje, ale pořídila si vlastní kobylku Fuji. Máme z ní radost a přejeme jí hodně krásných chvil s Fuji i s .... :) Ty víš s kým :)
 
 
 
 
 

© KOCOURKOV 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode