lIDÉ V KOCOURKOVĚ

Svět v KOCOURKOVĚ na ranči pod břízami tvoří směsice zvířátek a lidí. Snažíme se, aby naše životy plynuly ve vzájemné shodě a pohodě.
V KOCOURKOVĚ zcela jistě potkáte:
 
- usměvavou Anetu, která vám připraví koně a doprovodí vás na vašich koňských toulkách po okolí. V roce 2015 se Aneta zúčastnila kurzu Cvičitele jezdectví, aby vás dokázala správně provázet jezdeckým výcvikem.
Any je majitelka a jezdkyně kobylky Sajen a jinak je to rozevlátá, upovídaná a stále dobře naladěná tygřice. Na koni jezdí od svých 8mi let a ve volném čase ráda spí :), čte a maluje. Od jara 2018 ji všude doprovází malá Barborka, naše nejmenší jezdkyně :).
 
- energickou a svéráznou Báru :) - Bára, ač k nám patří od narození, ranč Kocourkov s námi buduje od jara 2016. Oblíbila si Pegynku a pracuje s ní, aby Pegynka dobře rozuměla tomu, co od ní jezdci žádají. Bára je osobou povolanou, neboť studuje chov koní a jezdectví na střední škole. A protože chodí jezdit i do domácího oddílu v Zárybech, užije si koní od pondělí do neděle habaděj. Bára má ráda vyjížďky do přírody, ale sbírá také parkurové závodní zkušenosti a ve volném čase se věnuje tanci u tyče. Pokud se potkáte v Kocourkově s Bárou a nebude zrovna sedět na koni, docela určitě se kolem ní bude motat naše Keity. Ony dvě se totiž do sebe zamilovaly... A od jara 2018 je jí stále v patách také její James (jedno z miminek od Carpi).
 
- moc šikovnou a velmi, velmi upovídanou Káťu :) Káťa u nás s ježděním začínala ještě v Jičíně jako úplně malá a koně jí stále drží :). Postupem času se toho hodně naučila a nejezdí jen u nás, byla také členkou JK Nicol ve Frýdlantu. Nyní se už v Kocourkově setkáváte s Káťou coby instruktorkou. Pomůže vám připravit koně, ochotně vám poradí a doprovodí vás na vyjížďku i jezdeckou hodinu. Kačka často jezdí jako vodicí jezdec a pomáhá nám opravovat a přiježďovat naše čtyřnožce, kteří mají občas podivné nápady. Kačka studuje na gymnáziu, má velmi šikovné ruce a velkou fantazii a umí vyrábět krásné věci. Také moc dobře peče, mňam :). 
 
- okouzlující zlatovlásku Lucku - Lucka je v Kocourkově od samého začátku a zcela propadla kouzlu krásných kukadel uličníka Oliho, se kterým často vyráží na vyjížďky okolní krajinou. Lucka a Oli jsou nerozlučnou dvojicí :). Také Lucka a její milý úsměv vás bude doprovázet při vyjížďkách a výcviku a pokud máte zahradu, můžete využít příležitosti ke konzultaci s odborníkem, neboť Lucka je budoucí zahradní architektka. A my jí v tom moc držíme pěsti :).
 
- v minulosti jste potkávali členku týmu Niki, která se přestěhovala a nyní bydlí v Kladně. Niki jste potkávali při vyjížďkách i na letních táborech. Byla osobní jezdkyní Luckyho, kterého po uzdravení znovu obsedla a připravila pro vás.  Niki studuje střední zdravotnickou školu, ráda sleduje anime a FB:) a kreslí.
 
 

© KOCOURKOV 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode