Tábory 2023

Přijímáme rezervace pro tábory 2023.

Rezervaci vybraného termínu můžete udělat e-mailem, formou sms nebo telefonicky na tel. 724 176 020. Obratem vám rezervaci potvrdíme a pošleme propozice e-mailem.  Pokud máte zájem o již obsazený turnus, můžete se nechat zapsat jako náhradníci, budeme vás kontaktovat v případě uvolnění místa. 

Termíny koňských táborů v Kocourkově 2023*:
1.turnus         ne 2.7. - so 8.7.2023 - obsazeno
2.turnus         ne 9.7. - so 15.7.2023 - obsazeno
3.turnus         ne 16.7. - so 22.7.2023 - obsazeno
4.turnus         ne 23.7. - so 29.7.2023 - 2 volná místa
5.turnus         ne 30.7. - so 5.8.2023 - 1 volné místo
6.turnus         ne 6.8. - so 12.8.2023 - obsazeno
7.turnus         ne 13.8. - so 19.8.2023 - obsazeno
8.turnus         ne 20.8. - so 26.8.2023 - obsazeno
9.turnus         ne 27.8. - so 2.9.2023 - obsazeno

Pokud  si účastník vybere více navazujících turnusů, je možné zůstávat přes víkend mezi turnusy na ranči. Stravování i přítomnost vedoucích je zajištěna a o víkendu máme jednoduchý odpočinkový program. Pobyt o víkendu mezi turnusy je bez příplatku.

*Informace o volných místech aktualizujeme 1x denně. Text "volno" znamená, že je více, než 8 volných míst v turnusu. Při nižším počtu volných míst je uvádíme přesně. Pro potvrzení aktuálního stavu můžete volat 724 176 020. 

Základní informace o koňských táborech v Kocourkově:

Komu jsou tábory určené? Tábory připravujeme pro milovníky koní ve věku od 8mi do 19ti let. Děti nemusí umět jezdit na koni, podmínkou je jen kladný vztah ke zvířatům, vše ostatní se u nás děti naučí :). V každém turnusu bývá 26 dětí rozdělených do 4 družstev podle zkušeností s ježděním - od úplných začátečníků až po zkušené jezdce. Pracujeme v malých skupinkách, abychom se mohli každému účastníkovi osobně věnovat a zároveň tak má každý táborník možnost užít si koně do sytosti.

 

Jaký je program koňského tábora? Hlavní náplní tábora je výuka jízdy na koních a péče o ně. Od pondělí do pátku jezdíme vždy v dopoledním a odpoledním jezdeckém bloku. Účastníci zažijí vyjížďky a vycházky do přírody, teoretickou i praktickou výuku péče o koně (čištění, sedlání, krmení), seznámí se se základy práce s koněm ze země, ochutnají "tvrdou dřinu" na ranči a vyzkouší si spoustu dalších aktivit a táborových her. V rámci tábora se děti seznámí i s ostatními zvířátky na ranči. Po týdnu stráveném na táboře pak děti s koňmi v sobotním vystoupení  předvedou rodičům, co se společně naučili.

Prosíme, vezměte na vědomí, že tábory v Kocourkově probíhají bez mobilních telefonů. Kromě bezpečnostního hlediska jsme přesvědčeni, že děti si tak více užijí čas s koňmi i sebe navzájem. Fotíme průběžně a fotky z denního dění vám jsou k dispozici vždy večer. 

 

Detailní informace k vybranému typu tábora najdete na těchto odkazech:

Pobytový tábor nebo Příměstský tábor

 

V Kocourkově na ranči pod břízami na vás čekají všichni naši koníčci (Koně v KOCOURKOVĚ), pejsci Bí, Jack a Niko, početná skupina vymazlených kočiček a v neposlední řadě naši vedoucí (Lidé v KOCOURKOVĚ)

 

Těšíme se na naše pravidelné i nové táborníky z Kocourkova.

 

A ještě odkazy na potřebné dokumenty hezky pohromadě:

 KOCOURKOV - PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR 2023 - WORD k vyplnění na PC  nebo

KOCOURKOV - PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR 2023 - PDF formulář pro tisk

 

Potvrzení o bezinfekčnosti - PDF formulář 

 

 Potvrzení zdravotní způsobilosti - PDF formulář pro lékaře

 

 

  

Ubytování: v pevné stodole typu „noclehárna“, běžné postele bez lůžkovin - spacák vlastní

 

Stravování: plná penze - stravování 5x denně, pitný režim zajištěn po celý den

 

© KOCOURKOV 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode