Tábory 2024

Přijímáme rezervace pro tábory 2024.

Rezervaci vybraného termínu můžete udělat e-mailem, formou sms nebo telefonicky na tel. 724 176 020. Obratem vám rezervaci potvrdíme a pošleme propozice e-mailem.  Pokud máte zájem o již obsazený turnus, můžete se nechat zapsat jako náhradníci, budeme vás kontaktovat v případě uvolnění místa. 

Termíny koňských táborů v Kocourkově 2024*:
1.turnus     ne 30.6.- so 6.7. - 1 volne misto
2.turnus     ne 7.7.- so 13.7. - obsazeno
3.turnus     ne 14.7.- so 20.7. - obsazeno
4.turnus     ne 21.7.- so 27.7. - obsazeno
5.turnus     ne 28.7.- so 3.8. - obsazeno
6.turnus     ne 4.8.- so 10.8. - 1 volné místo
7.turnus     ne 11.8.- so 17.8. - 2 volná místa
8.turnus     ne 18.8.- so 24.8. - obsazeno
9.turnus     ne 25.8.- so 31.8. - obsazeno

Pokud  si účastník vybere více navazujících turnusů, je možné zůstávat přes víkend mezi turnusy na ranči. Stravování i přítomnost vedoucích je zajištěna a o víkendu máme jednoduchý odpočinkový program. Pobyt o víkendu mezi turnusy je bez příplatku.

*Informace o volných místech aktualizujeme 1x denně. Text "volno" znamená, že je více, než 8 volných míst v turnusu. Při nižším počtu volných míst je uvádíme přesně. Pro potvrzení aktuálního stavu můžete volat 724 176 020. 

Základní informace o koňských táborech v Kocourkově:

Komu jsou tábory určené? Tábory připravujeme pro milovníky koní ve věku od 8 do 19 let. Děti nemusí umět jezdit na koni, podmínkou je jen kladný vztah ke zvířatům, vše ostatní se u nás naučí :). V každém turnusu bývá cca 26 dětí rozdělených do 4 družstev podle zkušeností s ježděním - od úplných začátečníků až po zkušené jezdce. Pracujeme v malých skupinkách, abychom se mohli každému účastníkovi osobně věnovat a zároveň tak má každý táborník možnost užít si koně do sytosti.

 

Jaký je program koňského tábora? Hlavní náplní tábora je výuka jízdy na koních a péče o ně. Od pondělí do pátku jezdíme vždy v dopoledním a odpoledním jezdeckém bloku. Účastníci zažijí vyjížďky a vycházky do přírody, teoretickou i praktickou výuku péče o koně (čištění, sedlání, krmení), seznámí se se základy práce s koněm ze země, ochutnají "tvrdou dřinu" na ranči a vyzkouší si spoustu dalších aktivit a táborových her. V rámci tábora se děti seznámí i s ostatními zvířátky na ranči. Po týdnu stráveném na táboře pak děti s koňmi v sobotním vystoupení předvedou rodičům, co se společně naučili.

Prosíme, vezměte na vědomí, že tábory v Kocourkově probíhají bez mobilních telefonů. Kromě bezpečnostního hlediska jsme přesvědčeni, že děti si tak více užijí čas s koňmi i sebe navzájem. Fotíme průběžně a fotky z denního dění vám jsou k dispozici vždy večer. 

 

Detailní informace k vybranému typu tábora najdete na těchto odkazech:

Pobytový tábor nebo Příměstský tábor

 

V Kocourkově na ranči pod břízami na vás čekají všichni naši koníčci (Koně v KOCOURKOVĚ), pejsci Bí, Jack a Niko, početná skupina vymazlených kočiček a v neposlední řadě naši vedoucí (Lidé v KOCOURKOVĚ)

 

Těšíme se na naše pravidelné i nové táborníky z Kocourkova.

 

A ještě odkazy na potřebné dokumenty hezky pohromadě:

Přihláška na tábor - formulář k vyplnění ručně nebo

Přihláška na tábor - formulář k vyplnění na PC

Potvrzení o bezinfekčnosti - PDF formulář 

Potvrzení zdravotní způsobilosti - PDF formulář pro lékaře

 

 

  

Ubytování: v pevné stodole typu „noclehárna“, běžné postele bez lůžkovin - spacák vlastní

 

Stravování: plná penze - stravování 5x denně, pitný režim zajištěn po celý den

 

© KOCOURKOV 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode