Pobytový tábor

Pobytový tábor znamená, že dítě na táboře pobývá celou dobu trvání tábora - tedy přijede v neděli odpoledne a odjede až následující sobotu dopoledne.

Pokud byste chtěli, aby vaše dítě spalo každý den doma a na táboře bylo pouze přes den, volte příměstskou formu tábora - viz Příměstský tábor.

 
Základní informace k POBYTOVÝM jezdeckým táborům:

Ubytování  typu "noclehárna" máme v pevné stodole, připravené jsou klasické postele bez lůžkovin - spacák a deku či prostěradlo pod spacák si vozí každý vlastní. K dispozici máme klubovnu, jídelnu a sociální zařízení (klasické splachovací záchody, umyvadla a sprchy s teplou vodou).

 

Stravování máme máme formou plná penze z naší domácí kuchyně. Stravujeme se 5x denně: snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře a pitný režim je zajištěn po celý den. Začínáme v neděli večeří a končíme v sobotu dopolední svačinou po vystoupení.

 

Doprava na tábor je vlastní. V případě zájmu jsme schopni zajistit dopravu z Jičína nebo z Turnova, prosíme, řešte s námi individuálně.

 

Zahájení pobytu je v neděli, příjezd 17:00 - 18:00, při příjezdu máme čas na prohlídku ranče a seznámení se s prostředím. V 18:00 pak začínáme naší první společnou aktivitou s koňmi. Ubytování pak řešíme až po rozdělení dětí do družstev.

 

Ukončení pobytu je v sobotu. Tábor zakončuje vystoupení dětí s koňmi od 10:00, na kterém je velmi vítaná účast rodičů, prarodičů a dalších rodinných účastníků. Vystoupení trvá cca 45 minut, poté je čas na dobalení věcí a poklidný odjezd domů mezi 11:00 - 12:00.

Pokud účastník jede na více navazujících turnusů, je možné zůstávat přes víkend mezi turnusy na ranči. Stravování i přítomnost vedoucích je zajištěna a o víkendu máme jednoduchý odpočinkový program. 

 

Cena tábora činí 6.600 Kč za účastníka a turnus.

Při účasti na více turnusech je sleva 500,- na druhý a každý další turnus nebo

při účasti sourozenců je sleva 500,- na druhého a každého dalšího sourozence. Slevy se nesčítají.

Platba probíhá ve dvou částech - záloha 2.000Kč je splatná do 2 týdnů po rezervaci, doplatek pak do 31.5. 

Pokud zrušíte svou rezervaci tábora, budou vám účtovány storno poplatky v závislosti na termínu, kdy storno provedete: 

při zrušení do 15.dubna  administrativní poplatek 500 Kč

při zrušení v termínu od 16.dubna do 15.května 15% z ceny

při zrušení v termínu od 16.května do 15.června 30% z ceny

při zrušení po 15.červnu a při nenastoupení na tábor 100% z ceny

Kompletní storno podmínky naleznete zde.

Storno poplatky jsou nepříjemná věc proto vřele doporučujeme sjednat si storno pojištění u vaší pojišťovny. Jedná se o klasické pojištění storna cesty a pojištovny vrací 80%-90% z uhrazené částky. 

 

Cena zahrnuje stravu 5x denně, pitný režim, ubytování, zapůjčení koní a jezdecké výstroje koní, zdravotnický personál, odborný personál (licence cvičitele jezdectví), stylové pomůcky, jezdecký výcvik a doplňkový program.

 

Upozornění:

Na táboře nejsou povolené mobilní telefony ani jiná elektronická zařízení. Snažíme se o to, aby si děti týden u koní užily s koňmi a v přírodě. V případě potřeby je možné kdykoliv volat na naše kontaktní telefony.

Průběžně fotografujeme a všichni mají dost fotek na památku. Fotky z táborového dění nahráváme již během tábora a máte je k dispozici vždy večer daný den.

 

Naše noclehárna ve stodole:

 

 

 

Klubovna, kde se stravujeme a máme zázemí pro výuku teorie
 

© KOCOURKOV 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode