Pobytový tábor

Pobytový tábor znamená, že dítě na táboře pobývá celou dobu trvání tábora - tedy přijede v neděli odpoledne a odjede až následující sobotu dopoledne.

Pokud byste chtěli, aby vaše dítě spalo každý den doma a na táboře bylo pouze přes den, volte příměstskou formu tábora - viz Příměstský tábor.

 
Základní informace k POBYTOVÝM jezdeckým táborům:

Ubytování  typu "noclehárna" máme v pevné stodole, připravené jsou klasické postele bez lůžkovin - spacák a deku či prostěradlo pod spacák má každý vlastní. K dispozici máme klubovnu a sociální zařízení (klasické splachovací záchody, umyvadla a sprchy s teplou vodou).

 

Stravování plná penze. Stravování máme 5x denně: snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, pitný režim je zajištěn po celý den.

 

Doprava na tábor je vlastní. V případě zájmu jsme schopni zajistit dopravu z Jičína nebo z Turnova, prosíme, řešte s námi individuálně.

 

Zahájení pobytu je v neděli (u prodloužených turnusů první den tábora), příjezd 17:00 - 18:00, Do 18:30 máme čas na ubytování, prohlídku ranče a seznámení se s prostředím. V 18:30 pak začínáme naší první společnou aktivitou.

 

Ukončení pobytu je v sobotu (u prodloužených turnusů poslední den tábora). Tábor zakončuje vystoupení dětí s koňmi od 10:00, na kterém je velmi vítaná účast rodičů, prarodičů a jiných rodinných účastníků. Vystoupení trvá cca 45 minut, poté je čas na zabalení věcí a poklidný odjezd domů mezi 11:00 - 12:00.

 

Cena činí 5.850 Kč / účastníka a turnus nebo 8.850 Kč / prodloužený turnus

při účasti na více turnusech je sleva 500,- na druhý a každý další turnus nebo

při účasti sourozenců je sleva 500,- na druhého a každého dalšího sourozence. Slevy se nesčítají.

Platba probíhá ve dvou částech - záloha 2.000Kč je splatná do 2 týdnů po rezervaci, doplatek pak do 31.5. Storno podmínky naleznete zde.

 

Cena zahrnuje stravu 5x denně, pitný režim, ubytování, zapůjčení koní a jezdecké výstroje, zdravotnický personál, odborný personál (licence cvičitele jezdectví), stylové pomůcky, jezdecký výcvik a doplňkový program.

 

Upozornění:

Na táboře nejsou povolené mobilní telefony ani jiná elektronická zařízení. Snažíme se o to, aby si děti týden u koní užily s koňmi a v přírodě. V případě potřeby je možné kdykoliv volat na naše kontaktní telefony.

Průběžně fotografujeme a všichni mají dost fotek na památku. Fotky z táborů nahráváme již během tábora na https://anetakocourkova.rajce.idnes.cz/.

 

Naše noclehárna ve stodole:

 

 

 

Klubovna, kde se stravujeme a máme zázemí pro výuku teorie
 

© KOCOURKOV 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode