Jezdecký kroužek pro děti 9-18 let - "JEZDCI Z KOCOURKOVA"

5.2.2024 začíná jarní pololetí, kroužky trvají do pátku 16.6.2024 a jsou určené dětem ve věku 9-18let. 

Pro jezdecké začátečníky a mladší děti máme jezdeckou přípravku (5-12 let). Absolventům jezdecké přípravky jsou pak přednostně nabízena uvolněná místa na jezdeckém kroužku.

Stav volných míst v jarním pololetí 2024:

pondělí - obsazeno

úterý  - obsazeno

středa - obsazeno

pátek - obsazeno

Pokud máte zájem o zařazení na čekací listinu pro jezdecký kroužek, napište nám na: rancpodbrizami@email.cz. Do e-mailu, prosím, uveďte jméno a příjmení zájemce, rok narození a den kroužku, o který máte zájem. V případě uvolnění místa vás budeme kontaktovat. U zájemců bez jezdeckých zkušeností doporučujeme využít jezdeckou přípravku nebo pravidelné samostatné jezdecké lekce.

Základní informace ke kroužku

Jezdecký kroužek je určen dětem ve věku 9 – 18 let. Pro mladší děti a děti bez jezdeckých zkušeností máme jezdeckou přípravku (5-12 let) nebo individuální jezdecké lekce. Kroužek probíhá od září do června vždy vybraný den v pondělí, v úterý, ve středu nebo v pátek vždy od 15,30 do 18 hodin. V rámci kroužkových aktivit děti absolvují jezdecký výcvik, pečují o koně i další zvířata a naučí se rančerským činnostem. Jsme registrovaným subjektem v ČJF a s pokročilými dětmi jezdíme na drezurní i skokové závody v okolí.

Kroužek se vždy objednává na celé školní pololetí (tj. 5 měsíců září-leden a únor-červen) a stejně se provádí platba příspěvků. 

Výše kroužkovného se odvíjí od četnosti docházky a činí:

docházka 1x týdně – kroužkovné 4.000 Kč /pololetí

docházka 2x týdně – kroužkovné 6.000 Kč/ pololetí

docházka 3x týdně – kroužkovné 7.500 Kč/ pololetí

docházka 4x týdně – kroužkovné 8.500 Kč/ pololetí

Členové kroužku musí mít povinně vlastní úrazové pojištění.

Doprava na kroužek je možná autobusem z Turnova na Vyskeř. Na Vyskeři účastníky vyzvedáváme autem. Dopravu z kroužku je nutno řešit individuálně.

V rámci kroužku realizujeme cca 3x za rok klubovou víkendovou aktivitu. Pokud aktivita generuje nějaké výdaje (stravné, vstupné apod.), děti je hradí samostatně. Víkendové aktivity jsou dobrovolné, jejich termíny vyhlašujeme v pololetním harmonogramu a upřesňujeme min. 14 dní předem.

Povinná výbava Jezdce z Kocourkova:

Jezdecká výbava: vhodné oblečení, pevná obuv, jezdecká (cyklistická) přilba, páteřní chránič nebo vesta, jezdecký bičík nebo tušírka

Doplňková výbava: gumáky, pláštěnka nebo nepromokavá bunda, rukavice. 

Kroužek probíhá za každého počasí, přizpůsobte tomu oblečení a výbavu dítěte. Vybavení si členové kroužku mohou nechávat ve skříňkách ve stodole. Prosíme, veškeré vybavení mějte podepsané, abychom předešli záměnám a zapomenuté věci vám mohli vrátit.

Přihlášky a rezervace míst pro náhradníky přijímáme e-mailem na: rancpodbrizami@email.cz

 

© KOCOURKOV 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode