Storno podmínkY

Storno podmínky pro letní tábory:
  1. Rodič je oprávněn zrušit přihlášku svého dítěte kdykoliv před odjezdem na tábor. Zrušení účasti na táboře musí být provedeno elektronicky doručením na e-mailovou adresu rancpodbrizami@email.cz.
  2. Organizátor tábora má právo na stornovací poplatky z ceny tábora při zrušení smlouvy nebo při nenastoupení na tábor.

0% z ceny při zrušení do 31.března

40% z ceny při zrušení do 15.května

80% z ceny při zrušení do 30.června

100% při zrušení po 30.červnu a při nenastoupení na tábor

  1. V případě, že registrovaný účastník tábora zruší svou registraci, ale on či jeho rodiče naleznou a doporučí náhradníka, který se zaregistruje a uhradí plnou cenu tábora, nebudou původně registrovanému účastníkovi účtovány žádné storno poplatky.
  2. Zrušení registrace na letní tábor lze provést pouze prostřednictvím e-mailové komunikace, realizované výhradně z e-mailové adresy rodičů zadané při registraci, na e-mailovou adresu tábora rancpodbrizami@email.cz
  3. V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu účastníka na táboře bez zavinění na straně organizátorů tábora nevzniká organizátorům tábora povinnost vrátit zaplacenou cenu, ani její poměrnou část.
  4. V případě onemocnění během pobytu na táboře, které vynutí předčasné ukončení či přerušení pobytu, se však vrací poměrná část stravného (100Kč/den) s ohledem na den odjezdu z tábora.
  5. Vratná částka bez storno poplatku, bude organizátory vrácena po vyúčtování akce.

 

 

© KOCOURKOV 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode